Co-financiers

Hieronder staat een overzicht van de Liemerse bedrijven en instellingen die co-financier zijn en daarmee DEC Liemers financieel ondersteunen. Wilt u ook co-financier worden? Download dan hier de co-financieringsverklaring. In onze folder kunt u hier meer over lezen.

Baston Wonen www.baston.nl
Woningstichting Bergh/Plavei www.plavei.nl
Visser Duiven www.visserduiven.nl
ABN Amro www.abnamro.nl
Van Dorp installaties www.vdi.nl
Kinkelder www.kinkelder.nl
VTC Travel Solutions www.vtc-travelsolutions.nl
Willems Technisch Adviesbureau www.wta-bv.nl
IA Bouwkunde BV www.iagroep.com
8zaam Architecten www.8zaamarchitecten.nl
Joosten Makelaardij www.joostenmakelaardij.nl
Electrocar BV www.electrocar.eu
TRAJECT www.traject.com
Stafier Solar Systems B.V. www.stafiersolar.com
MKB Duiven www.mkbduiven.nl
Woonstichting Vryleve www.vryleve.nl
De Griethse Poort www.degriethsepoort.nl
AVR Afvalverwerking B.V. Duiven www.avr.nl
Putman Installatietechniek www.putmaninstallatietechniek.nl
Altop Kunststoftechniek B.V. www.altop.nl
IA Groep b.v. www.iagroep.com
Gemeente Westervoort www.westervoort.nl
Gemeente Zevenaar www.zevenaar.nl
Gemeente Duiven www.duiven.nl
Jazo Zevenaar www.jazo.nl
Stolwijk Kelderman www.stolwijkkelderman.nl
NTP Infra www.ntpgroep.nl
Sita www.sita.nl
De Isolatieshop B.V. www.isolatiematerialen.nl
Westerveld en Vossers www.westerveldvossers.nl
Lindus www.lindus.nl
Koenders Totaalbouw b.v. www.koenderstotaalbouw.nl
Stichting Liemerije www.liemerije.nl
De Beijer RTB BV www.ares-rtb.nl
Greenhouse-Advies BV www.greenouse-advies.nl
Technisch Bureau Pola Zevenaar bv www.pola.nl
BKC BV

www.bkcbv.nl

Rotaryclub Zevenaar www.rotary.nl/zevenaar
Veluwezoom Verkerk www.veluwezoomverkerk.nl
Vink  Kunststoffen www.vinkkunststoffen.nl
Boschman Technologies www.boschman.nl
Rabobank  www.rabobank.nl
Fennis-Metz Architecten www.fennismetz-architecten.nl
Installatiewerk Achterhoek Rivierenland www.iwnederland.nl
Architectenburo VOM www.vom.architectuur.nl

KPM Civiel

www.kpmciviel.nl

Van Beek Ingenieurs

www.vanbeek.com
Hope XXL www.hope-xxl.com
Office Design www.office-design.nl